בניית קונספט לבתי מלון

הקונספט של המלון , הוא הרבה יותר מאשר העיצוב והמבנה הפיזי של המלון. הוא כולל גם את השירות שאתה כבעל/ מנהל המלון מציע: האווירה, תשומת לב לפרטים הקטנים, סוג השירות , איכות המוצרים ורמת השירות אותם המלון מספק. קונספט המלון הוא מה שאתה רוצה שייצרב בתודעתו של הצרכן.

https://creativesupply.com/wp-content/uploads/2020/07/HotelConceptFramework-1427x1080.png

כל מלון צריך קונספט משלו
ובניית קונספט לבתי מלון הוא התחום שלנו!

אז למה מלונות צריכים “קונספט”?
בשוק התחרותי בו אנחנו פועלים, בעלי מלונות הבינו שהם חייבים לבצע פיתוח קונספט שמגדיר את הנכס שלהם כייחודי ויוצא דופן, מה שנקרא “בידול” . המלונאים מתמודדים היום עם אתגרים שלפני עשרים או אפילו לפני עשור לא היו קיימים. התחרות המקומית קשה הרבה יותר, ובנוסף על כך התחרות הפכה להיות גלובלית.
הנופשים “החדשים” נמצאים בחיפוש אחר חוויות ייחודיות וחדשות ואפשר לראות מגמה זו בצורה ברורה. הם נוטים יותר ויותר להגיע לבתי מלון שנמצאים בערים שעדיין לא ביקרו בהן או אפילו במדינות, זאת בשילוב עם העובדה כי דור המילניום הוא עכשיו הקבוצה הכלכלית החשובה ביותר בתחום המלונאות, אילץ את המלונות לשקול מחדש האם הגישה וה”קונספט” שלהם נכונים ומתאימים לסביבה בהם הם מתחרים. דור ה “Millennials” טכנולוגי מאוד, דורש יותר עבור פחות והם לא נאמנים למותגים כמו הדורות הקודמים.
לכן, אתם צריכים למצוא את הדרך שהמלון שלכם יבלוט בצורה ייחודית. וזאת תוכלו לעשות באמצעות פיתוח קונספט במטרה להיות חדשניים יותר ולהציע חוויה ייחודית.

מעוניינים בפגישת ייעוץ?

השאירו פרטים, ונחזור אליכם בשעות הקרובות.

מבטיחים לשלוח רק עדכונים ולא לעשות שימוש אחר ראה מדניות פרטיות