הקמת בית מלון והחדרתו לשוק

הקמת מלון אינה סיום העבודה אלא תחילתה… כשהוא גמור, עומד על תלו, מתנוסס בכל הדרו ותפארתו, מתחילה ( או, אם לדייק, ממשיכה) מלאכת שיווקו, מיצובו, מיתוגו והחדרתו לשוק.

https://evolverinc.com/wp-content/uploads/2018/12/Hotel-Open-Door.jpg

החלל לעולם אינו ריק

היצע המלונות מגוון ועשיר, וכולל בתי מלון יוקרתיים, מלונות קונספט, מלונות בוטיק ועוד. תנאי הכרחי להקמת מלון חדש הוא עריכת סקר שוק יסודי ומעמיק, אומדן מושכל ומבוקר של סיכויי הצלחתו, יכולת להתוות ולגבש תכנית ישימה לצמיחה ולמינוף כאשר נקבעים יעדים אפשריים, מדידים. כל אלה נעשים בסביבה רוויית מלונות קיימים, מתחרים, ומתוך ניסיון לצפות מגמות עתידיות בשוק התיירות בכלל והמלונאות בפרט. הקמת מלונות היא מלאכה מורכבת המחייבת עבודת שטח יסודית, קשר עם גורמי תיירות מגוונים, יצירת תכנית ממוקדת יעדים ומוגדרת בזמן להחדרתו לשוק ולהפיכתו למוצר מבוקש ואטרקטיבי. מול כל סיכוי ניצב סיכון. הקמת מלונות היא פעולה המתבצעת, כמו פעולות בתחומים רבים אחרים, בתנאים של חוסר ודאות והעדר יציבות, כאשר עצם השינוי הוא המשתנה הקבוע היחיד. על מנת להתגבר על הסיכונים האורבים וכדי להתמודד בתנאים של חוסר ודאות, חשוב לבצע סקר שוק מפורט, ללמוד את מאפייני שוק המלונאות, להכיר היטב את מצאי המלונות (ואת מכלול השירותים שהם מציעים לאורחיהם) בסביבה שבה עתיד לקום המלון החדש.
אם מי מכם שוקלים הקמת מלונות חדשים, חשוב ומומלץ – ואם לחדד ולדייק: הכרחי – ליצור קשר עם חברה המציעה מגוון שירותי שיווק ומכירות של מלונות שתוכל לבצע עבורכם סקר שוק ותצייד אתכם באינפורמציה חשובה.
אם יש לכם חלום – יש לכם הזדמנות מצוינת לממש אותו ולהגשימו. יעוץ מקצועי בתחום התיירות בכלל ובתחום המלונאות בפרט יסייע לכם להפוך את החלום למציאות.
"תיירות" הינה חברה ותיקה המספקת שירות ייעוץ מקצועי לבעלי מלונות באופי שבו היא מסייעת בהגדרה, באפיון ובגיבוש המלון כמוצר אשר יש לשווק אותו לקהל אורחים מגוון, לאנשי עסקים ונופשים בארץ, מהארץ ומחוץ לה, לסוכני נסיעות בתחום התיירות והאירוח.

מעוניינים בפגישת ייעוץ?

השאירו פרטים, ונחזור אליכם בשעות הקרובות.

מבטיחים לשלוח רק עדכונים ולא לעשות שימוש אחר ראה מדניות פרטיות